Grupa kapitałowa

Polska Grupa Fotowoltaiczna

Prężnie rozwijająca się grupa kapitałowa działająca w branży odnawialnych źródeł energii. Wartość grupy budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój Spółek wchodzących w jej skład.

OZE Capital

Spółka z branży OZE należąca do Polskiej Grupy fotowoltaicznej S.A..  Wartość spółki budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój Spółek wchodzących w jej skład.

Semper Power

Spółka działająca w branży OZE od ponad 10 lat. Świadczy szeroki wachlarz usług od doradztwa poprzez projektowanie do montażu systemów fotowoltaicznych, kotłów na biomasę, pomp ciepła skierowanych do osób prywatnych, przedsiębiorstw, a także JST.

Solar Innovation

Spółka z branży OZE należąca do OZE CAPITAL S.A.. Wartość spółki budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój spółek wchodzących w jej skład.

Sun Dragon

Spółka z branży OZE należąca do Polskiej Grupy fotowoltaicznej S.A. Spółka zajmuje się prognozowaniem i oceną projektów inwestycyjnych z branży fotowoltaicznej, współpracując w tym zakresie z pozostałymi spółkami z Grupy.

Techno Energy

Spółka działająca na rynku motoryzacyjnym i kolejowym. Produkuje szeroką gamę części i komponentów na rynek części zamiennych oraz na rynek pierwotny. Świadczy również usługi w zakresie obróbki metali.

Agro Steel Energy

Spółka działająca na rynku maszyn rolniczych oraz drogowych i budowlanym. Produkuje szeroką gamę części i komponentów na rynek części zamiennych oraz na rynek pierwotny. Świadczy również usługi w zakresie obróbki metali.