Zostań akcjonariuszem

OZE Capital
OZE Capital

Kluczowe zewnętrzne czynniki wzrostu grupy

Rynek odnawialnych źródeł energii rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Świadomość związana z ochroną środowiska oraz zdrowia są oczywiście kluczowymi czynnikami rozwoju tej branży, jednak na rynek mają wpływ stale rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną, rosnące ceny energii, narzucane przez przepisy prawa zmiany w obszarze tradycyjnych źródeł energii oraz zobowiązania unijne dotyczące OZE.
Tak intensywny rozwój branży OZE zainicjowało zatem wiele kwestii. Wiele jest jednak nadal do zrobienia i dotyczy to nie tylko fotowoltaiki, ale również innych rozwiązań OZE takich jak pompy ciepła, czy kotły na biomasę. Istotne rozwiązania będą również ukierunkowane na elektromobilność.

OZE Capital

Kluczowymi zewnętrznymi czynnikami rozwoju Grupy są:

  • dynamiczny wzrost rynku fotowoltaiki oraz magazynowania energii,
  • dynamiczny wzrost rynku pomp ciepła i rekuperacji,
  • zmiany w prawodawstwie narzucające stosowanie odnawialnych źródeł energii,
  • krajowe i unijne programy dotacyjne stymulujące popyt w obszarze OZE,
  • wzrost świadomości ekologicznej i konieczności zapobiegania zanieczyszczeniu środowiska naturalnego,
  • rosnące ceny energii,
  • rosnące ceny emisji CO2.

Strategia grupy

OZE Capital
OZE Capital

Dlaczego My?

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie OZE dla przedsiębiorstw, osób indywidualnych oraz JST.

1

ŹRÓDŁA FINANSOWANIA

Mamy możliwości uzyskania finansowania inwestycji w obszarze OZE. Potrafimy uzyskać wsparcie ze środków UE czy z komercyjnych źródeł.

2

TECHNOLOGIE

Mamy dostęp do wysokiej jakości produktów renomowanych marek. Współpracujemy z cenionymi producentami i dostawcami, którzy dostarczają nam nowoczesne rozwiązania oraz niezawodny serwis.

3

PRACOWNICY

Nasza kadra menadżerska oraz kluczowi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży OZE. Zdobyte know-how oraz doświadczenie wykorzystujemy w celu skrócenia czasu realizacji projektu bez względu na jego skomplikowanie.

4

ZASOBY TECHNICZNE

Posiadamy rozwinięte zasoby technicznych: środki transportu, rozwiązania informatyczne i narzędzia.

5

GWARANCJA I SERWIS

Oferujemy długie okresy gwarancyjne oraz profesjonalny serwis wszystkich instalacji odnawialnych źródeł energii, jakie montujemy.

6

Nasze przewagi konkurencyjne

OZE Capital

Specjalizacja

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w obszarze OZE. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie OZE dla osób indywidualnych, firm oraz JST.

OZE Capital

Kompleksowość

Działamy na różnych płaszczyznach: montujemy, projektujemy, koordynujemy projekty OZE realizowane przez JST, opracowujemy wnioski o dofinansowanie, audyty efektywności energetycznej, strategie, prowadzimy nadzory inwestorskie.

OZE Capital

Wiedza

Na bieżąco analizujemy przepisy prawa, szkolimy się z rozwiązań funkcjonalnych i produktowych, śledzimy dostępne źródła finansowania inwestycji, jesteśmy członkami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV.

OZE Capital

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdy projekt, nie poddając się nawet, gdy wystąpią trudności.

OZE Capital

Współpraca

Stajemy się stałymi doradcami i partnerami JST i przedsiębiorstw wpływając na ich sukces związany z ochroną środowiska, polepszaniem warunków życia, obniżaniem kosztów operacyjnych.

OZE Capital

Finansowanie

Posiadamy dostęp do źródeł finansowania projektów zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, JST, jak również do realizacji projektów własnych.

POSZUKUJEMY DO DZIERŻAWY LUB KUPNA DZIAŁEK, KTÓRE NADAJĄ SIĘ POD MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH